AKCESORIA

Folia bąbelkowa pozwala dokładnie zabezpieczyć przedmioty przed skutkami wstrząsów i zapobiegać powstawaniu rys na ich powierzchniach. Znajduje zastosowanie przede wszystkim u producentów urządzeń AGD i RTV, telefonów komórkowych czy sprzętu komputerowego, jak i producentów wyrobów szklanych.  Pokrywające jej powierzchnię bąbelki, w których zgromadzone jest powietrze, doskonale amortyzują uderzenia i wibracje. Jest również doskonałym wypełniaczem wolnych przestrzeni w paczkach. Dostępna  w różnych parametrach, pod indywidualne zamówienie klienta.

Taśma klejąca pakowa wykorzystywana jest na szeroką skalę w niemalże każdej gałęzi przemysłu. Dzięki niej pakowanie przedmiotów i łączenie towarów w jedną całość staje się możliwe i łatwe.

Wśród licznych taśm pakowych, jakie istnieją na rynku, wyróżniamy taśmę pakową AKRYL (klej wodny) do ogólnego zastosowania , taśmę pakową HOT MELT (kauczuk syntetyczny), szczególnie dedykowaną do opakowań kartonowych oraz taśmę pakową SOLVENT (kauczuk naturalny) przeznaczoną do przechowywania pakowanych towarów w chłodniach i w trudnych warunkach  atmosferycznych.
Coraz częściej uwagę zwraca się na środowisko, dlatego istnieje również linia taśm papierowych, łatwych w recyclingu.


Taśmy polipropylenowe stanowią idealną alternatywę dla drogich taśm stalowych i stosuje się je do pakowania towarów o różnych gabarytach. Najbardziej charakterystyczną cechą taśmy PP jest duża odporność na czynniki chemiczne oraz atmosferyczne. Poprzez trwały i odporny na rozciągnięcie materiał, z jakiego jest wykonana, uzyskuje wysoką wytrzymałość  na zrywanie. Łączenie jej następuje za pomocą, znajdujących się również w naszej ofercie, zapinek drucianych lub metalowych. Taśmę PP można również łączyć przez zgrzewanie, przy użyciu specjalnych urządzeń.
W ofercie posiadamy również szeroką gamę dyspenserów, nawijaczy itp., ułatwiających użytkowanie produktów opakowaniowych.

© DOMINOPACK Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Strony www Śląsk