SPONSORING

Firma DominoPack mocno zaangażowała się w pomoc sportowcom w rozwój ich kariery. Jako fight’erzy łączy nas silne dążenie do celu i tym chcemy się podzielić z innymi!

Tworzymy obecnie team, składający się z kilku zawodników i zawodniczek, którzy odnoszą sukcesy na szczeblu krajowym oraz europejskim! Między innymi Tomasz Jakubiec, Kamil Szymocha,  czy Marcin Kosel, a także inni zawodnicy, za których mocno trzymamy kciuki!

TOMASZ JAKUBIEC

Miło nam poinformować, iż nasz team zasilił Tomasz Jakubiec, zawodnik federacji KSW. Swoją karierę w MMA rozpoczął w 2013 roku i zgromadził na swoim koncie 10 znakomitych zwycięstw, głównie przez nokauty.

Jako fighterzy, nie tylko w business’ie, ale również i w sporcie, jesteśmy przekonani, że będziemy tworzyć z Tomkiem bardzo zgrany zespół. Kieruje nami wspólna ideologia GIVERS GAIN (dający zyskują), dzięki której nasza współpraca nabierze rozpędu z dnia na dzień.

Tomkowi dziękujemy za godne reprezentowanie naszej firmy, a my ze swojej strony, dołożymy wszelkich starań, aby wspomóc jego pracę nad dalszym rozwojem sportowym.

Trzymamy za Tomka kciuki i życzymy samych sukcesów!


KAMIL SZYMOCHA

Przedstawiamy kolejnego fantastycznego sportowca - Kamila Szymochę – którego mamy przyjemność wspierać w jego karierze!

Kilkanaście lat spędził na macie, trenując zapasy i jujitsu, odnosząc liczne sukcesy w kraju. Obecnie jest trenerem personalnym i zawodnikiem sportów sylwetkowych. Swoje ambicje sportowe z maty przeniósł na deski sceny kulturystycznej. Swoją wiedzą i pozytywną energią dzieli się ze swoimi podopiecznymi.

Życzymy Kamilowi samych sukcesów w sporcie oraz satysfakcji z wzajemnej współpracy :-)

MARCIN KOSEL

Wielokrotny Mistrz Śląska, Polski i Europy. Mistrz Arnold Classic, Mistrz Polski NPC, Mistrz Europy NPC, 4 miejsce na World Champion.

Można by jeszcze wiele wymieniać, gdyż dorobek Marcina jest imponujący i tym bardziej cieszy nasza obecność w jego karierze i możliwość wsparcia w drodze na szczyt!

© DOMINOPACK Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony www Śląsk