FLOTA

Od początku swojej działalności stawialiśmy na rozwój i dążyliśmy do udoskonalenia oferty, która pozwoli zapewnić naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, zarówno z zakresu sprzedaży folii stretch, tulei tekturowych, jak i terminowego dostarczenia zamówień.

Dlatego też, od 2017 roku znacząco powiększamy naszą flotę transportową pojazdami o ładowności od 9 do 23 ton, obsługiwanymi przez licencjonowanych i doświadczonych kierowców. Kompleksowa oferta, w rozumieniu naszej firmy, to tworzenie produktu od podstaw, jego produkcja, sprzedaż, a następnie transport we wskazane miejsce, na terenie całego kraju.

Od 2017 roku śmiało możemy nazywać siebie liderem w produkcji folii stretch i tulei tekturowych, ponieważ oferujemy znacznie więcej. Dostarczamy towar do klienta zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami co do ilości, terminu oraz punktu rozładunku.

Zapewniamy terminowe realizacje zamówień, doskonałe zabezpieczenie towaru podczas transportu oraz możliwość nawiązania stałej współpracy.

© DOMINOPACK Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Strony www Śląsk