SPONSORING

Firma DominoPack mocno zaangażowała się w pomoc sportowcom w rozwój ich kariery. Jako fight’erzy łączy nas silne dążenie do celu i tym chcemy się podzielić z innymi!

Tworzymy obecnie team, składający się z kilku zawodników i zawodniczek, którzy odnoszą sukcesy na szczeblu krajowym oraz europejskim! Między innymi Tomasz Jakubiec, Kamil Szymocha,  czy Marcin Kosel, a także inni zawodnicy, za których mocno trzymamy kciuki!

TOMASZ JAKUBIEC

Miło nam poinformować, iż nasz team zasilił Tomasz Jakubiec, zawodnik federacji KSW. Swoją karierę w MMA rozpoczął w 2013 roku i zgromadził na swoim koncie 10 znakomitych zwycięstw, głównie przez nokauty.

Jako fighterzy, nie tylko w business’ie, ale również i w sporcie, jesteśmy przekonani, że będziemy tworzyć z Tomkiem bardzo zgrany zespół. Kieruje nami wspólna ideologia GIVERS GAIN (dający zyskują), dzięki której nasza współpraca nabierze rozpędu z dnia na dzień.

Tomkowi dziękujemy za godne reprezentowanie naszej firmy, a my ze swojej strony, dołożymy wszelkich starań, aby wspomóc jego pracę nad dalszym rozwojem sportowym.

Trzymamy za Tomka kciuki i życzymy samych sukcesów!


KAMIL MŁODZIŃSKI

Boks zacząłem uprawiać w wieku 12 lat. Już po pierwszych 2 tygodniach treningów zacząłem jeździć na turnieje bokserskie. A po 2 latach treningów zdobyłem już V-ce Mistrzostwo Polski kadetów.

Byłem reprezentantem Polski juniorów. Później zdobywałem jeszcze Mistrzostwo Polski Juniorów gdzie zostałem uznanym najlepszym zawodnikiem tych Mistrzostw. Później zdobyłem 2x mistrzostwo Polski młodzieżowców gdzie również zostawałem uznany najlepszym zawodnikiem Mistrzostw.

Zdobyłem również 3 krotne mistrzostwo Śląska gdzie także przyznawano mi najlepszego zawodnika mistrzostw. Zdobyłem również brązowy medal mistrzostw Polski seniorów. Na zawodostwie legitymuje się regordem 15 zwycięstw 5 porażek oraz 4 remisów. Zdobyłem Pas Miedzynarodowego Mistrza Polski pokonując Ukraińca w 3 rundzie przez KO.

KAMIL SZYMOCHA

Przedstawiamy kolejnego fantastycznego sportowca - Kamila Szymochę – którego mamy przyjemność wspierać w jego karierze!

Kilkanaście lat spędził na macie, trenując zapasy i jujitsu, odnosząc liczne sukcesy w kraju. Obecnie jest trenerem personalnym i zawodnikiem sportów sylwetkowych. Swoje ambicje sportowe z maty przeniósł na deski sceny kulturystycznej. Swoją wiedzą i pozytywną energią dzieli się ze swoimi podopiecznymi.

Życzymy Kamilowi samych sukcesów w sporcie oraz satysfakcji z wzajemnej współpracy :-)

MARCIN KOSEL

Wielokrotny Mistrz Śląska, Polski i Europy. Mistrz Arnold Classic, Mistrz Polski NPC, Mistrz Europy NPC, 4 miejsce na World Champion.

Można by jeszcze wiele wymieniać, gdyż dorobek Marcina jest imponujący i tym bardziej cieszy nasza obecność w jego karierze i możliwość wsparcia w drodze na szczyt!

© DOMINOPACK Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Strony www Śląsk