FOLIA STRETCH

Folia stretch produkowana metodą wylewu CAST, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, przyczepnością oraz elastycznością, co sprawia, że jest wykorzystywana niemalże w każdej gałęzi przemysłu.  

Występuje w postaci FOLII JUMBO, w 50 kilogramowych rolach o szerokości 500mm, przeznaczonej do konfekcjonowania na folię stretch ręczną oraz maszynową, o zróżnicowanych rozciągach oraz grubościach.

FOLIA MASZYNOWA stosowana jest do pakowania i zabezpieczania ładunków za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanych do tego owijarek, w pełni automatycznych jak i półautomatycznych, dzięki czemu wszyscy użytkownicy maszynowych folii stretch mają pewność prawidłowego zabezpieczenia ładunku. Wykorzystywana jest najczęściej przez zakłady produkcyjne oraz firmy dystrybucyjne, w których ważny jest szybki proces pakowania.
Typowa folia maszynowa dostępna jest w rolkach o wadze 16-18 kg i szerokości 50cm, a także w mniejszych szerokościach, dostosowanych do potrzeb klienta.

FOLIA STRETCH RĘCZNA służy do ręcznego owijania palet oraz znajdujących się na nich ładunków. Dostępna w wielu opcjach kolorystycznych – transparentna, czarna, biała kryjąca, niebieska transparentna i niebieska kryjąca. Waga rolek produkowana wg zapotrzebowania klienta.

© DOMINOPACK Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Strony www Śląsk